Kayseri Duşakabin Sistemleri

DUŞAKABİN SİSTEMLERİ
Muhtemelen bir duşakabin almaya karar verdiniz ve olabilecek en kaliteli duşakabini en ucuz fiyattan almak istiyorsunuz. Eğer öyleyse doğru yerdesiniz.

Kayseri Duşakabin Sistemleri

Kayseri Duşakabin Sistemleri, Duşakabin,duş alınırken suyun etrafa sıçramasını engellemek için ,belirli bir alanın etrafı paneller ile kapatılarak duşa kabin haline getilmesinin adıdır. Duşakabin geçmiş zamanlarda oldukça lüx ihtiyaç olarak görülse de, günümüzde banyo mobilyaları ve banyoda bulunan eşyalarımızın sudan korunması için zaruri bir ihtiyaç olarak düşünülmektedir. Duşakabin bir çok çeşit ve modeler ile üretilmektedir,her eve her banyoya uygun çözümler mutlaka bulunmaktadır.

Plastik (mika camlı) Duşakabin

Ekonomik fiyat ile duşakabin sahibi olmak istiyenlere çözüm getirilmesi için üretilen mika cam duşkabinler, Kiracılar ve mütahitlerin en çok rağbet göstermiş olduğu duşakabin modelidir.

Temperli (sekurit camlı) Duşakabin

Cam sanayisindeki teknolojik gelişmeler ile birlikde,duşakabin çeşitliği arttı. Cam 700°C’ye kadar ısıtılır ve hava üflenerek temperlenme işlemi ile elde edilen duşakabin camları “Yüksekten Bilye düşürme deneyi” nde Temperlenmiş 6 mm. lik bir Cam 2 m. yükseklikten düşen 500 gr. Ağırlığındaki bir çelik bilyenin etkisi ile kırılmazken Temperlenmemiş Cam aynı deneyde 30 cm. yüksekten düşen aynı ağırlıkta bilye ile kırılmaktadır.

Kayseri Duşakabin Sistemleri, Firmamızın üretim ve montajını yaptığı Temperli cam duşakabin modelleri 4,5 ve 6 mm kalınlığında olan camlardan üretilmektedirler. Temperli cam duşakabin fiyatları cam kalınlığı ve ölçüsüne göre değişim gösterebilmektedir.

Firmamız Ünal Cam Balkon, hem Plastik (Mika Camlı) Duşakabin, hem de temperli camlı duşakabin üretim ve montajı yapmaktadır.

Kayseri Duşakabin Sistemleri, Duşakabin hakkında tavsiyelerimiz:

1. Duşakabin alacak olan kullanıcılar öncelikli dikkat etmesi geren husus,Duşakabini imal eden firmamızın ürünü için garanti verebiliyor olması ve arıza durumunda en kısa sürede müdahale edebilecek servise sahip olmasıdır.

2. Duşakabin alırken gellikle kullanıcılar duşakabin fiyatlarını baz alarak ürünü değerlendirirler yani a firması şu fiyata b firması bu fiyata veriyor diye odaklanırlar,aslında en çok hata duşakabin kalitesi ve montaj sonrası hizmet kalitesi gözetmeksizin alınan ürünlerdir.Ucuz duşakabin alayım derken ilerki zamanda daha pahalıya geliyor olması en sık yapılan hatadır.

3. Duşakabin alırken kabinin tabanında bulunan duşteknesi veya küvet %100 Akrilik malzemeden üretilmiş olmasıdır. Akrilik esnek bir yapıya sahip olmasından dolayı çatlama problemi yapmaz kaygan zeminli olduğu için kir tutmaz sararma yapmaz.

4. Duşakabininin üst çerceve kabin kısmı mutlaka bella (extra seri)olmasını tavsiye ediyoruz,extra seri kalın profil olmasından dolayı uzun yıllar problemsiz kullanmanızı sağlar. Mika kabinlerde cam kalınlığı genellikle 2,2 mm standardındadır.

Temper cam duşakabinler 4,5 ve 6 mm den oluşmaktadır. en sağlam olanı 6 mm olsa da en çok tercih edileni 5 mm kalınlığında olanıdır.

Detaylı bilgi ve Ücretsiz Keşif Talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.