KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Farklı Beklentilere, Farklı Çözümler...

2003 yılında Pvc ve alüminyum doğrama sektöründe faaliyetine başlayan firmamız Ünal Cam Balkon, ilerleyen süreç içerisinde cam balkon sektöründeki eksikliği görerek şirket bünyesinde bulunan pvc, alüminyum doğrama ve duşakabin sistemleri ile beraber katlanır cam balkon sistemleri ile ilgili alt yapısını oluşturmuş ve katlanır cam balkon sistemleri imalatına başlamıştır.

Ünal Cam Balkon, kurulduğu günden bugüne; kullandığı alüminyum profil, aksesuarlar ve cam kalitesi ile toplam kalite sertifikalı üreticileri seçmiş, işinde uzman imalat, montaj personeliyle çalışmayı ilke edinmiş, bu doğrultuda binlerce müşterisine cam balkon, kış bahçesi, teras kapama, pvc kapı pencere, alümünyum korkuluk ve duşakabin sistemleri üretimini ve de montajını yapmıştır.

Ünal Cam Balkon, Cam Balkon imalatının yanında, bütün sistemleri taşeron firmalarla değil kendi bünyesinde deneyimli personel ile gerçekleştirmektedir .

Genişleyen vizyonumuz ve artan tecrübelerimizle, daima en iyi hizmeti vermiş olmaktan gurur duymaktayız . Bu başarıyı sürekli kılmak için teknolojiyle entegrasyon sürecini en iyi şekilde değerlendiriyor, kalite, estetik ve güvenin öncelikli değerlerimiz olduğunu her fırsatta vurguluyoruz.

Vizyonumuz:

Vizyonumuz kaliteli ve sürekli hizmet vermek; bu anlayışın sürekliliğini sağlayabilmek, her geçen gün daha kaliteli ve daha disiplinli üretim yapabilmek için teknolojiyi ve üretim tekniklerini yakından takip edip, dünya standartlarında üretim ve uygulama yapmaktır.

Misyonumuz:

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, eksikliği hissedilen ürünlerin ve ürün kalitesinin temin edilmesi, üretimin gerçekleştirilmesi, çeşitliliğin arttırılması yoluyla hizmet verdiğimiz bölge insanlarının yaşam standartlarının yükseltilmesi insanın ve insani değerlerin her zaman ilk sırada tutulması, ülke ekonomisinin yüksek standartlara ulaşması en büyük görevimiz ve misyonumuzdur.